Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27787
Stary 27.02.2014, 22:57
Dobra, dawno mnie tu nie było, to i pytanie debilne. W którym wątku dyskutujemy o zamknięciu trybuny przez wojewodę i ew. o działaniach koleżanki z drugiej strony Błoń w tej sprawie?|
Ostatnio edytowane przez Zbyychu : 27.02.2014 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując