Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 24.02.2014, 14:58
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś z Cracovii się przedostał i rzucał Dawniej w Anglii robili takie akcje .. Swoją drogą racę to jakieś debile mogli się trafić. Ale flagi to chyba ktoś sprawdza? delegat musi je obejrzeć. Tak przynajmniej wg przepisów jest. A jak ktoś to w niósł przez ochronę?
Kara będzie nie miła ...
o jakich flagach mówisz ?