Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 24.02.2014, 14:54
Może ktoś z Cracovii się przedostał i rzucał Dawniej w Anglii robili takie akcje .. Swoją drogą racę to jakieś debile mogli się trafić. Ale flagi to chyba ktoś sprawdza? delegat musi je obejrzeć. Tak przynajmniej wg przepisów jest. A jak ktoś to w niósł przez ochronę?
Kara będzie nie miła ...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0