Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 24.02.2014, 01:06
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Dawno nie pisałem -bywa, no ale derby, szczególnie u siebie...AJ przez 90 minut - rewelacja, co do meczu, dawno nie widziałem takiego meczu by % posiadania piłki kompletnie nie przekładał się na styl, bo przynajmniej w pierwszej połowie, to oni na naszej połowie nie byli.Potem nasi wysiedli no i było jak było, zamiast 2-2, gdzie starali się by tak było, 3-1
Zawsze nad wami!



Iq2 to Ty


Witam po dlugiej przerwie

Cracovia nie miala nic do stracenia wiec w 2 polowie poszli na zywiol,a noz sie uda.I byli blisko,gdyby zdajsie Marciniak tam glowe włozył

A tak super snajper Gargula tylko sobie znanym sposobem strzelil gola i zakonczyl mecz,a tymczasem rozpoczal fieste


TIMEEEE TO SAYY GOODBYEEEEEEE))
WISŁA KRÓLOWA POLSKI