Iq2 to Ty
Witam po dlugiej przerwie
Cracovia nie miala nic do stracenia wiec w 2 polowie poszli na zywiol,a noz sie uda.I byli blisko,gdyby zdajsie Marciniak tam glowe włozył
A tak super snajper Gargula tylko sobie znanym sposobem strzelil gola i zakonczyl mecz,a tymczasem rozpoczal fieste
TIMEEEE TO SAYY GOODBYEEEEEEE

))