tutaj macie linka o tej waszej konwersji
http://www.warszawa.sport.pl/sport-w...____6_mln.html
A my krok po kroku do przodu, od bazy treningowej po akademię, wreszcie z głową i cierpliwością, aż doczekamy się i sponsorów i wszystkiego niezbędnego do powtórki z rozrywki, bo mamy czas, dzięki wam, gdyż trochę wody w Wiśle upłynie, nim spłacicie długi ITI
