Kocur napisał(a):

Siłka w okolicy Prądnik Czerwony - Oświecenia - Olsza (chociaż to drugie z wiadomych względów bym olał raczej).
Dobre wyposażenie (ważny rower plus bieżnia) i przystępna cena.
Odkąd nie posiadam multisportu to np. siłka w parku wodnym odpada - 200 zł miesięcznie to już chore...
|
W zasadzie to jedynie siłownie DAKO na Ugorku i Prądniku Czerwonym..
http://dakoklub.pl/ Szału wielkiego nie ma, ale karnet na 10 wejść za 60 zł.. Jak na taką cenę to siłownia - OK.. Jest jeszcze Kwadrat na ul. Skarżyńskiego..ale sprzęt wiele się nie różni od Dako, a cena ponad dwa razy wyższa..
No i nie tak daleko Platinium na ul. Mogilskiej..Reklamować nie trzeba, wielki minus to wieczny tłok..