Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
Od: 07.2004
Offline
#
27766
18.02.2014, 08:54
Jak najlepiej dojadę z dworca do MORDu na Nowohuckiej? Może być też Pawia albo autobusy przy dworcu, dzięki.
Breaking Bad
Młyniu_Miechów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Młyniu_Miechów
Odwiedź stronę domową użytkownika Młyniu_Miechów!
Znajdź inne posty napisane przez Młyniu_Miechów