Temat
:
[22 kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 17 lutego godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
bob to ja
Senior Member
Od: 10.2004
Offline
#
62
17.02.2014, 18:55
Irytują mnie szkolne błędy Burligi.
bob to ja
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob to ja
Znajdź inne posty napisane przez bob to ja