Drozd napisał(a):

Czyli te barany z Falangi, w czarnych mundurkach są częścią RN? Czy nie są. Czy ktoś popierający to ugrupowanie musi się liczyć z możliwością, że popiera ich właśnie ?
Jędrek może nie zauważyłeś, ale mój wpis był pytaniem. Czyli okazją do zaprzeczenia. Więc nie rozumiem o jakich wojenkach piszesz. Powyższy wpis krzykacza dowodzi, że RN jest delikatnie mówiąc niejednolity. Wiec narodowi socjaliści z pod czerwonego sztandaru dla których Kukliński jest zdrajcą mogą stanowić znaczną siłę.
Dwa razy pytałem wcześniej czym jest RN? Nawet zwolennicy mają problem z odpowiedzią.
|
Jakbys tylko potrafil czytac ze zrozumieniem... Ani NOP ani Falanga nie sa czescia RN. Dodatkowo ci powiem ze Falanga nie jest ONRem ani ONR Falanga.