Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25905
Stary 15.02.2014, 14:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czyli te barany z Falangi, w czarnych mundurkach są częścią RN? Czy nie są. Czy ktoś popierający to ugrupowanie musi się liczyć z możliwością, że popiera ich właśnie ?

Jędrek może nie zauważyłeś, ale mój wpis był pytaniem. Czyli okazją do zaprzeczenia. Więc nie rozumiem o jakich wojenkach piszesz. Powyższy wpis krzykacza dowodzi, że RN jest delikatnie mówiąc niejednolity. Wiec narodowi socjaliści z pod czerwonego sztandaru dla których Kukliński jest zdrajcą mogą stanowić znaczną siłę.

Dwa razy pytałem wcześniej czym jest RN? Nawet zwolennicy mają problem z odpowiedzią.
Jakbys tylko potrafil czytac ze zrozumieniem... Ani NOP ani Falanga nie sa czescia RN. Dodatkowo ci powiem ze Falanga nie jest ONRem ani ONR Falanga.