Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#947
Stary 14.02.2014, 18:03
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Drozd ja nie wiem czy Ty sobie non stop robisz jaja czy masz po prostu problemy psychiczne...mam nadzieję że to pierwsze
Obawiam się, a nawet powiem, że jest to dla mnie zdecydowanie bardziej prawdopodobne, że mamy tutaj do czynienia z tym drugim. O zgrozo.

Drozd napisał(a):Wyświetl post

Sołtysie, czyżbyś przeżywał depresję? Legia może być mistrzem? Jeszcze nie tak dawno upierałeś się, że przez najbliższe trzy lata wielka Legia będzie dominować Co spowodowało tak radykalne obniżenie nastroju. Nie wziąłes pigułki i rzeczywistość zaczyna przenikać do świadomości?

Mam przeczucie że dzisiejszy mecz z Koroną spędza krawatom sen z powiek, a przewaga mizerna ...
Ja na depresję? Oj Drozd nie wszystkim dolegają te same choroby.

Szukaj, szukaj mojego cytatu, gdzie upierałem się, że przez najbliższe trzy lata wielka Legia będzie dominować. Masz czas do jutra, ale już dziś możesz odszczekać, gdyż kolejny raz z rzędu powtarzasz nieprawdę, albo ujmując to bardziej realistycznie kłamiesz jak z nut o czym wszyscy doskonale tu wiedzą
Odpowiedz cytując