kreseq napisał(a):

Drozd ja nie wiem czy Ty sobie non stop robisz jaja czy masz po prostu problemy psychiczne...mam nadzieję że to pierwsze
|
Obawiam się, a nawet powiem, że jest to dla mnie zdecydowanie bardziej prawdopodobne, że mamy tutaj do czynienia z tym drugim. O zgrozo.
Ja na depresję? Oj Drozd nie wszystkim dolegają te same choroby.
Szukaj, szukaj mojego cytatu, gdzie upierałem się, że przez najbliższe trzy lata wielka Legia będzie dominować. Masz czas do jutra, ale już dziś możesz odszczekać, gdyż kolejny raz z rzędu powtarzasz nieprawdę, albo ujmując to bardziej realistycznie kłamiesz jak z nut o czym wszyscy doskonale tu wiedzą
