Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.02.2014, 09:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A mi się marzy piękne wejście w rundę wiosenną i wynik 5-1 z hat trickiem Brożka, bramką na przywitanie Stillicia i Sarkiego. Mamy taką piękną 2 linie, która... moim zdaniem jest najsilniejsza w ekstraklasie. Zmienników owszem i brak, ale przy odrobinie szczęścia możemy i jednym składem zajść wysoko.

Jedynym naszym słabym punktem na dziś dla mnie to boki obrony, ale mam nadzieję że Brożek i Burliga jakoś unikną baboli.

A wtedy może nie tylko na Cracoviii będzie komplet w tym sezonie.
Myslalem, ze wiekszosc juz tutaj zeszla na ziemie. Miejsce na podium na finiszu uznam za sukces, i wcale nie musi byc 5:1 z piastem, wystarczy 1:0, choc ja obstawiam 0:0
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując