buczo1985 napisał(a):

|
Wisła nie wykosztuje się na tym transferze. Póki co to tylko półroczny kontrakt. Więc tan naprawdę będzie to kolejne 6 miesięcy testów.
|
To wiem,ja tylko zastanawiam sie nad tym czy jest sens takiej polityki czy nie lepiej poprostu znalesc 18-latka w Polsce.
Bo i tego i tego i tak trzeba dlugo bedzie ogrywać.