Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67512
Stary 11.02.2014, 00:06
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Wisła nie wykosztuje się na tym transferze. Póki co to tylko półroczny kontrakt. Więc tan naprawdę będzie to kolejne 6 miesięcy testów.


To wiem,ja tylko zastanawiam sie nad tym czy jest sens takiej polityki czy nie lepiej poprostu znalesc 18-latka w Polsce.
Bo i tego i tego i tak trzeba dlugo bedzie ogrywać.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując