Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9349
Stary 10.02.2014, 17:15
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
No chyba nie. Bobrowiczowi tez odpuscic bo tylko raz sie zeszmacil? Kokoszce tez? Oceniajac postac nie wolno brac tylko czesci zyciorysu pod uwage. Jak sobie Zuraw sweet focie z Senyszyn, Millerem i Jaskiernia chce trzaskac to bardzo prosze, wolny(?) kraj, ale niech nie oczekuje ze ludzie mu to wybacza.
sprawa jest prosta ....mamy na całe szczęście wolny kraj...każdy moze robis co chce.....tylko dopóki dopóty Maciej Żurawski firmuje swoim nazwiskiem tak zasłuzony klub jakim jest Wisła Kraków......musi sie zastanowic czego chce...albo futbol albo polityka....i do tego powinien sie włączyć zarzad klubu i równiez przedstawic swoje stanowisko...i byłby swiety spokój.....
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując