Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9347
Stary 10.02.2014, 14:39
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
No chyba nie. Bobrowiczowi tez odpuscic bo tylko raz sie zeszmacil? Kokoszce tez? Oceniajac postac nie wolno brac tylko czesci zyciorysu pod uwage. Jak sobie Zuraw sweet focie z Senyszyn, Millerem i Jaskiernia chce trzaskac to bardzo prosze, wolny(?) kraj, ale niech nie oczekuje ze ludzie mu to wybacza.
3/4 tego forum pierwszy raz właśnie usłyszało o nazwisku Bobrowicz i wertuje google w poszukiwaniu informacji co ten facet zrobił.

Co do Żurawskiego. Niech on sobie robi co chce, to jego życie. Problem leży w tym, że facet jest związany z naszym klubem i na tym związku będzie jechał w swojej kampanii.

Zgadzam się z opiniami, że Żurawski może sobie robić co chce, ale dopiero po tym jak zerwie jakąkolwiek współpracę z klubem.

Tak swoją drogą, czuję się jakbym dostał od p. Macieja kopa w ryj. A ja jak ostatni debil jeszcze kilka lat temu śpiewałem na rynku razem z setką tysięcy "jesteś legendą hej Żuraw jesteś legendą".
Odpowiedz cytując