Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3113
Stary 08.02.2014, 21:06
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Nie zmienia to faktu, że na pierwsze miejsce w wyścigu o palmę pierwszeństwa wysunął się TS. Nie jest to "kaczka dziennikarska" bo od dawna wiadomo jak jest. Klub strzela sobie samobója marketingowego. Ok, wiem, nie ma kasy a pieniądze nie śmierdzą tylko czy nowi właściciele siłowni zrównoważą 1/10 tej kasy która w takiej sytuacji na pewno się nie pojawi w klubie? Która firma komercyjna wesprze jakąś sekcję stając chcąc nie chcąc w jednym rzędzie z bohaterem zamieszania? Can Pack już od dawna zastanawia się nad swoją obecnością i nie jest to wynikiem kłopotów finansowych bo sytuacja firmy jest stabilna.
PS Pomijam fakt, że można to było zarejestrować na psa sąsiada ale cóż - widocznie zbyt to skomplikowane.
IMHO lepiej żeby prowadził siłownię, niż sklep z narzędziami ogrodniczymi.

A tak na serio - niby jest coś takiego jak resocjalizacja, więc może dajmy człowiekowi żyć i pracować uczciwie? Nie widzę żadnej szkody w prowadzeniu siłowni, wręcz przeciwnie - jest to działanie społecznie pożyteczne.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.02.2014 o godz. 21:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując