Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27734
Stary 08.02.2014, 12:40
Mam umowę o pracę już z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.
Jak wiadomo, można okres wypowiedzenia skrócić za porozumieniem stron.

Ale zakładając, że tego nie chcę - to czy wypowiadając umowę mam gwarancję, że jeszcze popracuję 3 miesiące (czyli dostanę trzy wypłaty na pewno), jeśli tylko tego chcę?
Odpowiedz cytując