|
Mam umowę o pracę już z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.
Jak wiadomo, można okres wypowiedzenia skrócić za porozumieniem stron.
Ale zakładając, że tego nie chcę - to czy wypowiadając umowę mam gwarancję, że jeszcze popracuję 3 miesiące (czyli dostanę trzy wypłaty na pewno), jeśli tylko tego chcę?
|