Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9323
Stary 07.02.2014, 09:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Twój post jest za to mądry...

Czy ktoś z nas zabrania żyć pedałom w Polsce, czy ktoś z powodu odmiennej orientacji ich prześladuje? Nie ma jednak przyzwolenia na małżeństwa (małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny), bo to jest pierwszy krok homoseksualistów w drodze po inne przywileje (między innymi adopcję dzieci).

Partię wybrał obciachową? Ty sobie lepiej doczytaj, jakie asy do tej pory działają w tej partii, co robili w przeszłości, jakimi gnidami byli - obciach to słowo, które jest zdecydowanie zbyt "lekkie" by używać go w odniesieniu do czerwonych.

Żurawski wybrał sobie towarzystwo, więc niech teraz wypieprza z Towarzystwa.
Synek, wyobraź sobie, że doskonale wiem, co to za partia.
Ja widzę ogromną różnicę, między małżeństwem dwóch osób które tego chcą i robią to świadomie (doskonale wiedząc w co się pakują), a adoptowaniem osoby trzeciej, którą niejako bez jej zgody i świadomości narażają na szykany od najmłodszych lat;>

Z resztą cała moja opinia była w poprzednim poście. A Sharksik i Kocur do listy ignorowanych, bo skoro nie ma argumentów to trzeba ubliżać. Do wora lamy. Na szczęście nie każdy podziela wasz chory punkt widzenia.

Koleś z psem też dobry. Dobre elo masz w głowie, ale w sumie róbta co chceta

/eot nt. polityki i Żurawia
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.02.2014 o godz. 09:46.
Odpowiedz cytując