Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25697
Stary 04.02.2014, 14:32
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Prosta logika jest taka. JUŻ jest więcej "obowiązków wymagających kasy" - wskazuje na to coroczna dziura budżetowa - a mimo to i tak jest możliwość wyparowywania kasy i jej rozpieprzania. JUŻ nie mamy nadwyżek kasy a mimo to gdzieś wyparowuje 19 mld złotych. I ci powtarzam, że dziecinne jest to twoje myślenie, że jeden czy drugi polityczny pies zacznie dawać kasę biednym a zabierać urzędnikom i sobie. Coś ci się pomyliło życie z Robin Hoodem.
Drozdzik myśli, że jednym przepisem o socjalu powstrzyma hordy złodziei pasożytujących na budżecie państwa. Nie ukradną z OFE czy z budowy drogi, stadionu to będa kradli z tego twojego socjala śmiesznego. Zrozum to dziecko, że oddanie kasy złodziejowi żeby ja przekazał komu innemu to taka gra w głuchy telefon. Zawsze na końcu się pojawi co innego (inna kwota) niż na wejściu.
No ale wiadomo, lepiej udawać cwanego jak ty a tkwić w tym systemie nieświadomie i się dawać robić w konia. Odpowiedz mi na pytanie, dlaczego oni chcą tak kasę chętnie rozdawać? Dlaczego nie dadzą pracy, nie zostawia po prostu ludziom ich pieniędzy w spokoju obniżając podatki? Dlaczego łatwiej dac kase w socjalu i dlaczego kusza takimi propozycjami zamiast dawać pracę i nie zabierać nam naszej kasy?
Sam jesteś śmieszny a nie "socjal" jeżeli wsparcie rodzin wychowujących dzieci upierasz się nazywać socjalem.

To że nadwyżka ma cokolwiek zmienić w procesie okradania obywateli to przecież kolejny z twoich nawiedzonych pomysłów. Jak ktoś kradnie kasę z budowy drogi czy stadionu nie ryzykuje, że nasyp się upomni. Rodzina która nie dostanie kasy raczej cicho siedzieć nie będzie. Taka delikatna różnica.
Hej Nasz TS !!