Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67338
Stary 03.02.2014, 09:06
nairda116 napisał(a):Wyświetl post
Bunoza podobno nie odchodzi w tym okienku transferowym ...
Na jego profilu na fb można znaleźć
A gdzie miał niby odejść?

Jesli miał by oferty to by podpisał z kopa, bo może. Zresztą, kto o zdrowych zmysłach by go kupił?
Odpowiedz cytując