lazy napisał(a):

Hahaha, głupim też można być ale nie za bardzo ?
|
No to dojebałeś, rozumiem, że dla ciebie nie jest problemem to, że legenda klubu zeszmaca się dołączając do komunistycznej partii i razem z takimi pokrakami politycznymi jak np. Senyszyn będzie startować ramię w ramię do PE to nie mam zamiaru z tobą dyskutować.