Wyświetl pojedynczy post
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9169
Stary 01.02.2014, 09:11
lazy napisał(a):Wyświetl post
Hahaha, głupim też można być ale nie za bardzo?
No to dojebałeś, rozumiem, że dla ciebie nie jest problemem to, że legenda klubu zeszmaca się dołączając do komunistycznej partii i razem z takimi pokrakami politycznymi jak np. Senyszyn będzie startować ramię w ramię do PE to nie mam zamiaru z tobą dyskutować.
Odpowiedz cytując