Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#361
Stary 28.01.2014, 19:11
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Z dwójki Chełm Kasina to ta druga zwycięża bez porównania.

Przede wszystkim dłuższy i ciekawszy stok.
Poza tym nie wiem jak w Myślenicach ale w Kasinie parking za free, do każdego karnetu kupon na kawę i jedzenie lub batonika.
Kasinę odwiedziłem w niedzielę. Troszkę ludzi było, choć od 15 do 16.00 dało się swobodnie jeździć. Śniegu sporo, ale "oblodzeń" spowodowanych brakiem ratrakowania w ciągu dnia też. Dla tęskniących za wyjazdami, polecam "giętą" w knajpce 10 zł za mega kawałek, nawet smaczna.
Odpowiedz cytując