Kocur napisał(a):

Z dwójki Chełm Kasina to ta druga zwycięża bez porównania.
Przede wszystkim dłuższy i ciekawszy stok.
Poza tym nie wiem jak w Myślenicach ale w Kasinie parking za free, do każdego karnetu kupon na kawę i jedzenie lub batonika.
|
Kasinę odwiedziłem w niedzielę. Troszkę ludzi było, choć od 15 do 16.00 dało się swobodnie jeździć. Śniegu sporo, ale "oblodzeń" spowodowanych brakiem ratrakowania w ciągu dnia też. Dla tęskniących za wyjazdami, polecam "giętą" w knajpce

10 zł za mega kawałek, nawet smaczna.