|
ciekawe jest ze mamy kase na kontrakt dla bosniaka a nie ma kasy na ekwiwalent za mlodego chorwata? nie zebym mial cos do tego transferu bo uwazam ze to plus ale wydaje mi sie ze nasz klub nie ma przemyslanej polityki transferowej i biora co im wpadanie w rece, a kluczowe pozycje nadal zostaja nie wzmocnione. no ale czasu troche jeszcze jest wiec moze cud sie zdarzy
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|