El'kabat napisał(a):

Drugi takie frajer,jak nie lepszy,do tego z tatuażem gra teraz u papryków....
Dziś piłkarz to pracownik i tyle. Sentymenty to można sobie co najwyżej wmawiać
|
Mimo wszystkocoś ci się chyba po...ło, póki co Małeckiemu zawdzięczamy parę ważnych goli, a zestawianie go na równi z amikowym słowikiem jest bezczelnością.
Cytat:
|
Dziś piłkarz to pracownik i tyle. Sentymenty to można sobie co najwyżej wmawiać
|
dziś kibic (taki jak ty) to klient i tyle. Sentymenty to można sobie co najwyżej wmawiać.
Cytat:
|
masz absolutną rację, ten frajer nie jest godzien noszenia koszulki z Białą Gwiazdą na piersi... typowa chorągiewka, zero... niektórzy mają krótką pamięć, albo mają nasz klub za nic...
|
Tu takich jest z 80 %. Takich co gotowi są obetrzeć ślinę z twarzy, w którą plunął mu kopacz, bo traktują go jako wielki prezent. Amnezji nie mają tylko udają, ze jest cacy.