Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66983
Stary 21.01.2014, 21:28
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Drugi takie frajer,jak nie lepszy,do tego z tatuażem gra teraz u papryków....
Dziś piłkarz to pracownik i tyle. Sentymenty to można sobie co najwyżej wmawiać
Mimo wszystkocoś ci się chyba po...ło, póki co Małeckiemu zawdzięczamy parę ważnych goli, a zestawianie go na równi z amikowym słowikiem jest bezczelnością.

Cytat:
Dziś piłkarz to pracownik i tyle. Sentymenty to można sobie co najwyżej wmawiać
dziś kibic (taki jak ty) to klient i tyle. Sentymenty to można sobie co najwyżej wmawiać.

Cytat:
masz absolutną rację, ten frajer nie jest godzien noszenia koszulki z Białą Gwiazdą na piersi... typowa chorągiewka, zero... niektórzy mają krótką pamięć, albo mają nasz klub za nic...
Tu takich jest z 80 %. Takich co gotowi są obetrzeć ślinę z twarzy, w którą plunął mu kopacz, bo traktują go jako wielki prezent. Amnezji nie mają tylko udają, ze jest cacy.
Odpowiedz cytując