Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25359
Stary 19.01.2014, 18:40
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to zabawmy się w Owsiaka. Przekaż mi do puszki 10 tys. zl. Ja za 5 tys. kupię 10 aparatów do pomiaru ciśnienia, które przekażę do szpitali i tak dzieki mnie będzie o 10 więcej Wchodzisz w to ?
O czym ty człowieku bredzisz , WOŚP z zebranych pieniędzy na zakup sprzętu przekazuje 95% tego co zebrali , więc po co insynuujesz że tylko za 50% ?

Ostatnio edytowane przez AS82 : 19.01.2014 o godz. 18:45.