Gwiaździsty napisał(a):

No to zabawmy się w Owsiaka. Przekaż mi do puszki 10 tys. zl. Ja za 5 tys. kupię 10 aparatów do pomiaru ciśnienia, które przekażę do szpitali i tak dzieki mnie będzie o 10 więcej Wchodzisz w to ?
|
O czym ty człowieku bredzisz , WOŚP z zebranych pieniędzy na zakup sprzętu przekazuje 95% tego co zebrali , więc po co insynuujesz że tylko za 50% ?
