Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25321
Stary 19.01.2014, 08:55
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Poczytajcie sobie co za "ludzie" trafiają do Sejmu RP.
A ten tylko grzebie w teczkach i życiorysach . Wszystkich już zlustrowałeś do 3ciego pokolenia wstecz ? Jak tak to zajmij się też swoimi prawicowymi idolami , gwarantuje ci ,że znajdziesz też niezłe kwiatki.