Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
25321
19.01.2014, 08:55
JEDREK76
napisał(a):
Poczytajcie sobie
co za "ludzie" trafiają do Sejmu RP.
A ten tylko grzebie w teczkach i życiorysach . Wszystkich już zlustrowałeś do 3ciego pokolenia wstecz ? Jak tak to zajmij się też swoimi prawicowymi idolami , gwarantuje ci ,że znajdziesz też niezłe kwiatki.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82