Aalcman napisał(a):

To jest kwestia możliwości finansowych klubu. Skoro ktoś inny przebija ofertę, to trudno. Wtedy można jeździć po Bednarzu, Cupiale, Holendrach itd. Tyle, że fajnie byłoby, gdyby Stolarski powiedział, że to własnie finanse stanęły na przeszkodzie w podpisaniu umowy, a nie chrzanił, że to wina Smudy.
|
A znasz przypadek kiedy któryś kopacz powiedział to tak zwyczajnie i po prostu? Są dwie odpowiedzi:
1) cisza - np Wilk
2) teorie spiskowe
To takie w miarę świeże przykłady ale historia jest podobna.
Dla 99% kopaczy liczy się tylko kasa i nic więcej. Stolarski wybrał Lechię bo dostał więcej kasy i nie ma tu miejsca na jakiekolwiek domysły. Legia dawała więcej ale też nie dawała perspektyw gry = nie dawała gwarancji "wejściówek". Pierd... o rozwoju itp są dobre dla naiwnych. Gdyby szukał rozwoju to faktycznie poszedłby do tej Legii a nie Lechii bo jednak potencjał na dzień dzisiejszy jest nieporównywalny. Wybrał lepszą kasę niż w Wiśle i mniejsze ryzyko niż w Legii.