Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66821
Stary 16.01.2014, 22:40
Pawel Przemysl napisał(a):Wyświetl post
Panie i panowie dajcie spokoj juz sobie z moldym talentem Stolarskim trudno nie ma go ( osobista porazka Jacka Bednarza pamietajcie o tym ) wybral Gdansk i koniec tematu trudno boli najgorzej to ze to mlody chlopak i zamiast rozwijac sie tu gdzie jest fajny klub piekne miasto i siwietni kibice poszzedl gdzie indziej . Trudno boli bo mozna bylo sporo zarobic lecz ten temat zamkniety Bednarz bedzie sie u Cupiala tlumaczyl a Smuda juz tak ma waska kadre ze masakra bo na starcie tracie Maleckiego i Stolarskiego a okienko jest otwarte caly czas

Bardzo proszę o dowody na porażkę w tej sprawie Jacka Bednarza.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując