domin_czyzyny napisał(a):

|
Klub, ktory chcialby go wypozyczyc by sie szybko znalazl: np. Piast, Górnik, Pogoń, Podbeskidzie, a moze tez i Lechia...Szmaciarz miał w dupie Wisłe i dlatego kopnął ją w dupę.
|
to jest stwierdzenie niebiologiczne? Bo często poruszasz wątki kibicowskie. Więc jeśli stwierdzasz kibiocwsko, niebiologicznie, to średnie masz pojęcie. Pogadamy kiedyś na trybunie może bo z tego, co kojarzę, na meczach sie pojawiasz i
derbów w dupie nie masz.
Co do pierwszej, menedżerskiej części zdania, to ciężko to nawet skomentować. Mniemać można.