Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66810
Stary 16.01.2014, 19:52
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Klub, ktory chcialby go wypozyczyc by sie szybko znalazl: np. Piast, Górnik, Pogoń, Podbeskidzie, a moze tez i Lechia...Szmaciarz miał w dupie Wisłe i dlatego kopnął ją w dupę.
to jest stwierdzenie niebiologiczne? Bo często poruszasz wątki kibicowskie. Więc jeśli stwierdzasz kibiocwsko, niebiologicznie, to średnie masz pojęcie. Pogadamy kiedyś na trybunie może bo z tego, co kojarzę, na meczach sie pojawiasz i derbów w dupie nie masz.

Co do pierwszej, menedżerskiej części zdania, to ciężko to nawet skomentować. Mniemać można.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując