wolfy napisał(a):

Dobra, już wiem z kim rozmawiam.
Jak dorośniesz i zaczniesz sam się utrzymywać, to zrozumiesz dlaczego niezapłacone rachunki mogą być bardzo poważnym problemem.
|
Za to ty się utrzymujesz chyba z pisania postów na forum, sądząc po twojej aktywności. Długi można spłacić sprzedając np Bunozę, o czym było głośno. A najlepiej w ogóle ich nie robić, nie sprowadzając szrotu typu rumuńskich studentów. Koniec dyskusji, bo oprócz ad personam nie masz żadnych argumentów.