Wyświetl pojedynczy post
NaprzódWisło
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66762
Stary 16.01.2014, 13:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobra, już wiem z kim rozmawiam.
Jak dorośniesz i zaczniesz sam się utrzymywać, to zrozumiesz dlaczego niezapłacone rachunki mogą być bardzo poważnym problemem.
Za to ty się utrzymujesz chyba z pisania postów na forum, sądząc po twojej aktywności. Długi można spłacić sprzedając np Bunozę, o czym było głośno. A najlepiej w ogóle ich nie robić, nie sprowadzając szrotu typu rumuńskich studentów. Koniec dyskusji, bo oprócz ad personam nie masz żadnych argumentów.
Odpowiedz cytując