Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66699
Stary 16.01.2014, 08:37
palikot napisał(a):Wyświetl post
Jestem przekonany żeby tam poszedł, gdyby nie to że miałaby miejsce afera z tym, że byłby tu nie mile widziany i się przestraszył, taki typ, jak Bereszyński, tym bardziej że obiecali mu miejsce, bo Furman odszedł...

Ja się zastanawiam co na to Cupiał. Gdzie są teraz ci co tak o akademii pieprzyli
Jest to po części mały kamyczek do ogródka zwolenników akademii ale takie praktyki gdzie młodzi piłkarze (wychowankowie) zmieniają kluby zdarzają się na całym świecie, nie tylko u nas. Gdyby była akademia z prawdziwego zdarzenia profesjonalnie prowadzona to w klubie by się śmiano z posunięcia Stolarskiego. Trenerzy by stwierdzili "Paweł odszedł to krzyż mu na drogę, wychowamy następcę" albo "trudno mamy takich jeszcze 12 i z większym potencjałem".

Dla przeciwników akademii i zwolenników wyczarowywania piłkarzy przy pomocy youtuba i testów, zobaczcie co się dzieje w Arsenalu, tam ciągle podkradają młodych piłkarzy do swojej akademii vide Fabregas ....
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując