palikot napisał(a):

Jestem przekonany żeby tam poszedł, gdyby nie to że miałaby miejsce afera z tym, że byłby tu nie mile widziany i się przestraszył, taki typ, jak Bereszyński, tym bardziej że obiecali mu miejsce, bo Furman odszedł...
Ja się zastanawiam co na to Cupiał. Gdzie są teraz ci co tak o akademii pieprzyli
|
Jest to po części mały kamyczek do ogródka zwolenników akademii ale takie praktyki gdzie młodzi piłkarze (wychowankowie) zmieniają kluby zdarzają się na całym świecie, nie tylko u nas. Gdyby była akademia z prawdziwego zdarzenia profesjonalnie prowadzona to w klubie by się śmiano z posunięcia Stolarskiego. Trenerzy by stwierdzili "Paweł odszedł to krzyż mu na drogę, wychowamy następcę" albo "trudno mamy takich jeszcze 12 i z większym potencjałem".
Dla przeciwników akademii i zwolenników wyczarowywania piłkarzy przy pomocy youtuba i testów, zobaczcie co się dzieje w Arsenalu, tam ciągle podkradają młodych piłkarzy do swojej akademii vide Fabregas ....