Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66684
Stary 16.01.2014, 06:59
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Zdaniem Smudy pozostanie Stolarskiego przy Reymonta 22 będzie dobre dla jego rozwoju. - W tym wypadku jest to młody chłopak, on dopiero się rozwija i nie jest gotowy na mecze ekstraklasy. On o tym wie, wie jakie ma braki - Smuda

VS.

Tak, chciałem zostać w Wiśle, ale kiedy usłyszałem w wywiadzie od trenera Smudy, że jestem po prostu za słaby na Ekstraklasę... Trener powiedział wszystko. Nie widzi mnie w swojej drużynie, widocznie ma inną wizję, widocznie nie jest nam po drodze i tak się musiało stać. Cieszę się, że Lechia zgłosiła się z konkretną ofertą. - Stolarski
Bardzo fajne zestawienie dwóch wypowiedzi. Jak widać młody ma spore fantazje do przeinaczania słów trenera... szkoda...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując