|
A to na podstawie jednego filmiku nie można oceniać? Widziałem też jakiej piany dostał u Pospieszalskiego gdy tylko zaczął krytykować PiS i Sakiewicza jako pisowskie medium. Krytykując WŁADZĘ czyli tych KTÓRZY MAJĄ WPŁYW AKTUALNIE jakoś tak emocjonalnie nie reagował. Takie zachowanie zdradza faktyczne zamiary.
Każdy kto popiera PiS liczy na RN jako grupę ludzi po tej samej stronie. Dlatego zachowania RN zrównujące PiS z PO są odbierane z niesmakiem. Na filmie jest powiedziane ze RN chciał poprzeć PiS za jedno miejsce gdzieś tam. Jak niby miało to poparcie wyglądać? Szef który nie jest szefem powiedziałby "głosujcie na PiS" i uzależnił to od jednego miejsca? Po co? Co mu po jednym miejscu?
Ale Bosak PiSu w mediach nie atakuje, a ten o którym mówimy aż się gotuje żeby dowalić pisowi. I to jego posłali do Pospieszalskiego a nie Bosaka. Dlaczego?
Gdyby myślał konkretnie to by wiedział że jedyna szansa to jak najwyższe zwycięstwo PiS i przekroczenie progu przez koalicję wyborczą RN/KNP. Mają 8% do przekroczenia i szukać tych 8 powinni wśród dotychczas niegłosujących celnie i merytorycznie punktując PO PSL SLD TR czyli nocną zmianę. Jest to tak oczywiste że pała mięknie. Pisem w ogóle nie powinni sie interesować poza oświadczeniem, że po wyborach nie wykluczają koalicji z PiS. To dawało by im szansę. A jak jest to dobrze wiesz.
|