wolfy napisał(a):

Mistrz.
Podpowiedź - żyją kibice Widzewa, którzy też swego czasu rozprawiali o Lidze Mistrzów. Teraz zastanawiają się, czy (lub kiedy) będą zaczynali od czwartej ligi. Optyka kibiców wspomnianej Polonii Warszawa na przestrzeni ostatnich kilku lat też zmieniała się dramatycznie.
Co z tego wynika? Pewnie tylko tyle, że jeśli nie jesteś kibicem sukcesu, ew. jakimś kosmitą kibicującym Realowi/Barcelonie/Manchesterowi etc., to czekają Cię lata tłuste i lata chude. Życie.
|
No i nie obyło się bez Ligi Mistrzów.
Właśnie się dowiedziałem, że przejścia Widzewa na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat mogą wpłynąć na postrzeganie
pogody zimą przez cytat:
człowieka rozsądnego i to w ciągu jednego roku. Nie chce mi się sprawdzać wątku po meczu w Poznaniu bo kolega na pewno też się produkował.
Proszę bardzo używaj dalej tej swojej erystyki, w gruncie, bardzo mnie tym bawisz.