Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66489
Stary 12.01.2014, 17:39
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Tak leje dupę, że Ajax zmierza chyba po 4 z rzędu mistrzostwo i oczywiście ma ich najwięcej w kraju..
Teraz tak ale przez wiele lat po pasmie sukcesów byli w dupie. Zresztą nie twierdzę "że nigdy", stwierdzam fakt że "nie zawsze".
Co do poważnych lig już się chyba zgadzamy. Gdybyśmy chcieli doktoryzować się nad Belgia czy Holandią pewnie musielibyśmy zrobić też analizę np Szkocji. Tylko po co?
Odpowiedz cytując