|
Ja jestem ciekaw czy Biegler rozwiązał nasz największy problem czyli grę w ataku gdy nasi przeciwnicy grają inną taktyką w obronie aniżeli 6-0 , w poprzednich turniejach na nas wystarczało ustawienie 5-1(mecze z Francją) bądź 4-2. A grupa piekielnie trudna.
|