Rob_Zombie napisał(a):

Cupiał dał zielone światło, ale z pewnością nie na wypie**olenie w kosmos gigantycznej kasy. Raczej wierzył że magik z PSV zainwestuje te pieniądze lepiej niż inni przed nim, w sposób który w przyszłości da odpowiednie zwroty. Stało się diametralnie inaczej i dzięki Valckxowi dzisiaj liżemy stopy Smudzie że z kupy g**wna które zastał był w stanie zrobić zespół na 3. miejsce w tabeli.
|
To ile on wydał na te transfery? 30 czy 40 mln euro, że mówisz o gigantycznej kasie ? Jeżeli nas nie stać na wydanie około 2 mln euro na 6 zawodników to dajmy sobie spokój z mówieniem o mistrzostwie i walce w pucharach. Po prostu u Cupiała sukces miał być na już. Blisko 18 lat jest w piłce, ale żadnych wniosków nie wyciąga. Valckx święty nie jest, ale skoro sukces miał być na już to podjęto ryzyko i zarobiono wówczas na grze, nie tyle ile planowano, ale jednak było.