Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66360
Stary 08.01.2014, 15:24
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post

Cupiał dał zielone światło, ale z pewnością nie na wypie**olenie w kosmos gigantycznej kasy. Raczej wierzył że magik z PSV zainwestuje te pieniądze lepiej niż inni przed nim, w sposób który w przyszłości da odpowiednie zwroty. Stało się diametralnie inaczej i dzięki Valckxowi dzisiaj liżemy stopy Smudzie że z kupy g**wna które zastał był w stanie zrobić zespół na 3. miejsce w tabeli.
To ile on wydał na te transfery? 30 czy 40 mln euro, że mówisz o gigantycznej kasie ? Jeżeli nas nie stać na wydanie około 2 mln euro na 6 zawodników to dajmy sobie spokój z mówieniem o mistrzostwie i walce w pucharach. Po prostu u Cupiała sukces miał być na już. Blisko 18 lat jest w piłce, ale żadnych wniosków nie wyciąga. Valckx święty nie jest, ale skoro sukces miał być na już to podjęto ryzyko i zarobiono wówczas na grze, nie tyle ile planowano, ale jednak było.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując