wolfy napisał(a):

Fakt bycia szmatławcem promującym zbydlęcenie nie oznacza, że automatycznie wywiady czy wypowiedzi zawodników w nim zamieszczane są nieprawdziwe. Moralność kalego chyba tylko Ty tu widzisz.
Nie byłem fanem Smudy, ale nawet mnie w pewnym momencie zrobiło się niedobrze od ich ataków personalnych skierowanych przeciw niemu. Podobnie ataki na trenera Levy-ego za - uwaga - wygląd. Jeżeli to dla ciebie jest poważne dziennikarstwo, to wypada tylko współczuć.
|
No tak w pewnych kwestiach są żenujący. Ale wywiady z zawodnikami, działaczami czy ludźmi związanymi z piłką mają bardzo fajne, nie są tak sztampowe jak np w PN.