Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9053
Stary 04.01.2014, 10:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Słusznie prawisz.
Kolejny po Sobolu sukces duetu Smuda - Bednarz. Teraz to już na pewno będzie zajebiście! Nikt nie będzie psuł atmosfery!

A nie, są jeszcze Brożkowie...



Czyli: w dupie byłem, gówno widziałem, to sobie skomentuję.
Mózg. Taką dedukcję przeprowadzić.
Marnujesz się tutaj, chłopie.
Masz rację. Dopiero teraz to widzę. Rzekłbym przejrzałem na oczy. Nie wiem jak mogłem tego nie dostrzegać wczeeśniej. Zamiast kombinować wyciągać wnioski analizować to co widzę wystarczy przyjąć twój punkt widzenia.

A on rozwiązuje wszystko. SPISEK. Smuda-Bednarz. Beznadziejny trener i zakonspirowana opcja legijna.

Teraz rozumiem. Oni wykańczają wszystkich których masz na plakacie nad łóżkiem. Szybko nakryj czymś Brożków i odsłaniaj tylko gdy musisz.... no wiesz.

Ale przyznasz że są sprytni. Udają że niby im zależy na Wiśle poskładali drużynę, naprawiają finanse, tutaj niby pierwsza trójka, ale my wiemy że to tylko taka zasłona dymna szykują coś dużego.

Pewnie masz rację z tymi Brożkami. Popatrz jacy sprytni przyjeli ich żeby ich zwolnić.

Dzieki wolfy, że odsłoniłeś mi na to wszystko oczy.
Odpowiedz cytując