Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9048
Stary 04.01.2014, 02:33
arti napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie szkoda. Odpuszczamy grajka z jakimś tam potencjałem i w sile wieku bo nikt nie umiał czy nawet nie próbował do Niego dotrzeć...:( No ale w gruncie rzeczy to przecież tak naprawdę kolejny sukces,a nawet dwa- wychowawczy bo wypchnięto znanego łobuza i finansowy bo zejdziemy nieco z długu i płac.

Ja jednak znacznie bardziej bym się ucieszył z wykopania np. stopera - klocka ze zniszczonymi kolanami, ktory jak jeszcze był zdrowy to zamiast uczyć się grać w piłkę i zazywac nieco codziennej gimnastyki wolal rozwijac swoje oryginalne hobby... albo tzw. skrzydłowego, który po podpisaniu trzyletniego kontraktu kompletnie sobie odpuścił (Turcy już przestali być zainteresowani? szkoda... ).
Dziękuję za dobre chwile i wszystkiego dobrego Mały... myślałem kiedyś, że zupelnie inaczej się to skończy, ale czasy teraz ogólnie jakieś chu.jowe:(
Słusznie prawisz.
Kolejny po Sobolu sukces duetu Smuda - Bednarz. Teraz to już na pewno będzie zajebiście! Nikt nie będzie psuł atmosfery!

A nie, są jeszcze Brożkowie...

Tarann napisał(a):Wyświetl post
tak chyba zaryzykuję i chociaż tak jak ty na treningach się nie zjawiałem to wydaje mi się, że tam nie umierał....za Wisłę.
Czyli: w dupie byłem, gówno widziałem, to sobie skomentuję.
Mózg. Taką dedukcję przeprowadzić.
Marnujesz się tutaj, chłopie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.01.2014 o godz. 02:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując