Kocur napisał(a):

Jeśli nie masz w planach oglądania filmów z kompa (jest jeszcze opcja przez kabel HDMI ale można powiedzieć że jest to typowe "workaround" nie zawsze wygodne i możliwe technicznie - nie każdy ma kompa obok TV) to możesz się zastanowić nad którymś modelem Panasonica.
Panasonic kupuje matryce (IPS) od LG tylko różnią się bebechami Tyle że nie wiem jak niższe modele Panasonica się sprawują - ja oglądałem te od modelu TX-L42DT60E w górę ale Panasonic ma chore ceny więc odpuściłem. Za 42 cale prawie 4 koła ....
|
Z telewizora korzystają głównie moi rodzice, oni nie oglądają filmów z kompa, ale myślę, że warto taką opcję mieć na wszelki wypadek. Będę się rozglądać za jakimś telewizorem i jak coś już kupię to opiszę swoje wrażenia.