wolfy napisał(a):

|
Sprawdź ostatnie dwadzieścia postów użytkownika Rob_Zombie. Na dziesięć jakieś siedem to napierdalanie na Małeckiego w różnych tematach, w różnych okresach czasu. I pisze to całkiem serio, bo policzyłem. Jakaś psychoza, a nie jest on odosobnionym przypadkiem...
|
Biorąc pod uwagę że wypowiadam się tu raz na ruski rok mogło tak być. Piszę o tym co mnie dotyka i porusza. Najwidoczniej najczęściej był nim ostatnio Małecki. Odnieś się jednak do meritum tych postów. Inaczej zwyczajnie manipulujesz. Czy jak ktoś napisze na jeden temat 5 razy to staje się to automatycznie... nie wiem.. kłamstwem? nieprawdą? Na temat Małeckiego napisałem w sumie mniej postów niż ty na ostatnich stronach tej dyskusji. Stosując twoją logikę - jesteś zatem opętany psychozą Małeckiego...
Odwracaj kota ogonem dalej, sprawdzisz się w polityce, tam lubią takich którzy dużo mówią sprawnie omijając sens samej dyskusji.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"