MatMario napisał(a):

|
Szukaj Focusa I 1.6 benzyna. To naprawde dobre auto. Zobacz na zawias i blache. Silnik jednak nie zawsze z kazda instalacja dobrze smiga. Do gazu lepsze moze sie okazac 1.8. Omijaj ON.
|
Dzięki wielkie, ciężko będzie bo mało tego do kupienia w Krakowie ale chyba rzeczywiście tego Peugeota i Alfę lepiej odpuścić i poszukać mocniej Focusa.