Wyświetl pojedynczy post
konrad
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#966
Stary 24.12.2013, 08:46
Seba_kraków napisał(a):Wyświetl post
Nie ma takiej opcji. Myślałem o formacie systemu, ale nie wiem czy to coś da.
Format pomoże, ale prawdopodobnie nie jest konieczny.
Ludzie z innych forów, mający podobny problem polecają skan programem Malwarebytes Anti-Malware.
Podobno wykrywa ten syf, spróbuj go użyć. W razie czego jest jeszcze ADWCleaner.
Ostatnio edytowane przez konrad : 24.12.2013 o godz. 09:02.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując