Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 20.12.2013, 19:51
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Za to wylewanie swoich żali w brukowcach zamiast załatwić to jak cywilizowani ludzie w zaciszu gabinetów jest honorowe i stawia w pozytywnym świetle byłego trenera. Dał nam mistrzostwo to fakt, ale dlaczego miałby dostawać darmowy bilet dla siebie i znajomków, a kibice chodzący na stadion od 20 czy więcej lat nie mogą na to liczyć? Prędzej to właśnie oni powinni dostać takie bilety.
Dlaczego powinien dostać ? Bo takie zachowanie jest przyjęte na całym świecie... i widocznie przez Bednarza też jest traktowany źle skoro idzie do prasy z tym, bo gdyby wszystko było okej to by załatwił to tak jak mówisz przy stoliku.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując