Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21050
Stary 18.12.2013, 08:11
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno. Radosław Sobolewski gdy odchodził to dziękował ze łzami w oczach właścicielowi za to co zrobił dla niego i jego rodziny.
To był wzruszający widok.

Małecki nie przyszedł na wigilię klubowa, a pasowało chociaż podziękować Cupialowi jeśli pogodził sie odejściem.
Nie podszedł do kibiców.
Smutny widok.
Sobolewskiemu też zdarzało się olewanie kibiców, wiec nie rób z jednego człowieka bohatera, a z drugiego nie rób zarozumiałego buca. Cantoro zresztą też nie kwapił się dziękować kibicom?

Dla was wszystko jest czarne albo białe, nie ważne, że jest to złożony problem to Małecki albo Bóg, albo .....
Odpowiedz cytując