Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 17.12.2013, 20:18
1. Nie będę oryginalny - Wisła vs Amica. Szybko, ładnie i skutecznie.
2. Miałem dylemat, jednak 5 goli w plecy w Białymstoku przeważyło. Jagiellonia vs Wisła.
3. Indywidualnie: cała podstawowa jedenastka. Grupowo: kibice za Legię !!
4. Też brak oryginalności: czas Małeckiego w Wiśle dobiegł końca.

Na sam koniec MHO - cieszy miejsce Wisływ tabeli, ale powtórzę raz jeszcze - bez 3-4 SOLIDNYCH wzmocnień miejsca
w pucharach dla nas być nie powinno ( wzmocnień, a nie uzupełnienia składu ).
Odpowiedz cytując