Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 17.12.2013, 14:53
Też uważam, że zwycięstwo szczęśliwe, ale jest przynajmniej z czego się cieszyć.

Natomiast sama gra to niestety woła o pomstę do nieba. Mam na mysli przede wszystkim strasznie niechlujne zagrania i brak komunikacji, co wplyneło na niepotrzebną nerwówkę.
Podania do Miskiewicza,który w pierwszej połowie w większości, majac rywala o dobre 15-20 metrów od siebie kopał z pierwszej piłki - najczęsciej krzywo i niecelnie zamiast opanowac piłkę i dopiero potem jakoś rozsądnie ją wybić, przyprawiały o zawał serca.
Mnóstwo niecelnych podan, brak zmiany stron, pakowanie sie w największy tłok na skrzydłach to tylko najbardziej widoczne elementy niechlujstwa.
Błędy popełnili wszyscy. Nawet tak chwalony Głowacki, w drugiej połowie grał już bardzo nerwowo i interweniował poniżej swojego poziomu.
Bez wzmocnień będzie kiepsko. Potrzebni piłkarze, ktorzy będa robili różnicę.

Aha.
Kiedy po błędzie Chaveza z Jagą sędzia podyktował rzut wolny przeciw Wisle, ktorego efektem był gol, wszyscy hejtowali Chaveza.
Kiedy wczoraj Piotr Brożek wsadził Miskiewicza na minę czego efektem był karny, jakaś cisza.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując