dynek.pl napisał(a):

Cupiał to musi być niezły bajerant bo przecież Smuda czy Bednarz sobie tych bajek o transferach nie zmyślili.
W sumie już kolejny trener, który zostaje wystawiony do wiatru.
Także te teksty o 3 okienkach na przebudowę drużyny to też można włożyć między bajki. Skoro teraz schodzimy z kosztów to niby na kogo ma nas być stać w kolejnych okienkach ? Na kopaczy na poziomie 100 tyś. euro ? To nic nie zmieni - będzie tak jak teraz. Raz lepiej, raz gorzej w zależności czy trafimy z darmowym transferem czy nie.
Zresztą ciężko było uwierzyć, że w tym klubie ktoś myśli o 3 okienkach do przodu - za ten czas to już Smudy tutaj nie będzie. Przyjdzie nowy trener, któremu się obieca transfery od następnego okienka jeśli będą dobre wyniki.
|
Może to nie Cupiał, a Smuda jest bajerantem. O tych 3 okienkach transferowych to tylko Smuda cały czas powtarzał, nikt więcej. A Smuda był w takiej sytuacji gdy przychodził do nas, że podjął by się każdej pracy