art napisał(a):

Bardziej martiwące jest to co powiedział przed Pogonią:
Wisła nie ma komfortu szerokiej kadry i odejście z niej kogokolwiek będzie osłabieniem zespołu. - Na dzień dzisiejszy my nie możemy rezygnować z żadnego zawodnika, sami wiecie jaka jest kadra - przypomina Smuda. - Zobaczymy, czy uda się kogoś ściągnąć na nowy sezon czy nie, będziemy się starali. Ja myślę, że więcej niż 2-3 zawodników nie sprowadzimy. Ten zespół się nie zmieni, musimy bazować na tych dziesięciu, którzy bez przerwy grają. Ale może też ktoś odejść, musimy to brać pod uwagę.
|
Czyli była kasa na 4 transfery zimą, teraz nie sprowadzimy więcej niż 3 (a może 2?) a dzisiejszy wywiad z Bednarzem wskazuje na to, że wzmocnieniami będą Czekaj, Nalepa i Uryga...