Wyświetl pojedynczy post
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15823
Stary 15.12.2013, 12:36
art napisał(a):Wyświetl post
Bardziej martiwące jest to co powiedział przed Pogonią:

Wisła nie ma komfortu szerokiej kadry i odejście z niej kogokolwiek będzie osłabieniem zespołu. - Na dzień dzisiejszy my nie możemy rezygnować z żadnego zawodnika, sami wiecie jaka jest kadra - przypomina Smuda. - Zobaczymy, czy uda się kogoś ściągnąć na nowy sezon czy nie, będziemy się starali. Ja myślę, że więcej niż 2-3 zawodników nie sprowadzimy. Ten zespół się nie zmieni, musimy bazować na tych dziesięciu, którzy bez przerwy grają. Ale może też ktoś odejść, musimy to brać pod uwagę.
Czyli była kasa na 4 transfery zimą, teraz nie sprowadzimy więcej niż 3 (a może 2?) a dzisiejszy wywiad z Bednarzem wskazuje na to, że wzmocnieniami będą Czekaj, Nalepa i Uryga...
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując