keth napisał(a):

|
Dzięki LanceTS, będzie fajnie po latach wrócić do korzeni. Tylko że do otwarcia tego zostały 3 tygodnie, a ja nigdzie nie moge znaleźć informacji o grafiku zajęć, kosztach i czy multisporta akceptują? Ma ktoś jakieś informacje o tym?
|
nie mam pojęcia kiedy to się pojawi, ale myśle że przed świętami, bo pisali że 2 stycznia mają być pierwsze treningi.
SZYBKEI I BARDZO WAŻNE PYTANIE - GDZIE W KRAKOWIE MOZNA ZROBIĆ NAPIS NA KOSZULKE Z SZYBKIM TERMINEM?!?!